​Ciągły brak czasu, życie w biegu, dom, praca, rodzina, hobby – znasz ten schemat. W wolnej chwili często sięgasz po gotowe posiłki i półprodukty, bo na przygotowywanie zdrowych dań zwyczajnie brakuje Ci czasu lub… ochoty. Czy jesteś gotowy na zmiany? Rozwiązaniem Twojego problemu jest catering dietetyczny. Zalety tej metody przedstawią w artykule specjaliści firmy Nice To Fit You.

Z tekstu dowiesz się:

• jakie zalety posiada dieta z dowozem,
• jak dopasować dietę do swoich potrzeb,
• czy na diecie pudełkowej możesz wybierać dania, które zostaną do Ciebie dostarczone.

Jeszcze kilka lat temu nikt o nim nie słyszał. A dziś catering dietetyczny z wyborem menu robi w Polsce prawdziwą furorę. Z diety pudełkowej korzystają dietetycy, instruktorzy fitness, aktorzy, celebryci oraz „zwykli Kowalscy”. Oferty firm są coraz bardziej konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów – na przykład diety Nice To Fit You gwarantują największy na rynku wybór tego, co chcesz jeść, a czego nie. Nic nie jest Ci narzucone z góry, bo jedzenie ma być przecież przyjemnością, a nie przymusem. Ale po kolei.

Dieta do domu – świetna opcja dla zapracowanych

Cenisz sobie wygodę, oszczędność czasu i zamiast gotować, wolisz spędzać czas z bliskimi. Nie masz szczególnych umiejętności kulinarnych, a nawet jeśli tak – nie czujesz potrzeby, aby wykorzystywać je na co dzień. Masz ochotę poznać nowe smaki, schudnąć, zdrowo przytyć lub po prostu odżywiać się zdrowo.

Jeśli utożsamiasz się z powyższym opisem, to znak, że warto wypróbować catering dietetyczny. Poznaj bliżej zalety tego rozwiązania.

• Oszczędność czasu – nie gotujesz, nie robisz zakupów, nie pakujesz jedzenia na następny dzień, rzadziej zmywasz… i można tak wymieniać jeszcze długo. Dieta z dowozem to znacznie więcej Twojego czasu wolnego.

• Wygoda – budzisz się, a torba z posiłkami jest już pod drzwiami. Ewentualnie czeka na Ciebie w pracy.

• Profesjonalne podejście – komponowanie smacznych, a przy tym zdrowych i zgodnych z założeniami diety posiłków w przypadku diety pudełkowej nie musi zaprzątać Ci głowy. Odpowiedzialność za ułożenie właściwego menu spoczywa na dietetyku, który zrobi to profesjonalnie i bez kłopotu.

• Wymierne efekty – liczenie kalorii to nic przyjemnego. Dzięki pudełkom oszczędzisz sobie także tego kłopotu. W tym również wyręczy Cię dietetyk, który na podstawie obliczeń kalkulatora diet dobierze kaloryczność do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dieta skrojona na miarę w NTFY

Z pewnością widzisz po znajomych ze swojego otoczenia, że wymagania żywieniowe ludzi mogą się diametralnie różnić. Sportowiec będzie potrzebował diety wysokobiałkowej, wegetarianin – bezmięsnej, osoby z nietolerancją na gluten – bezglutenowej itd. Znajdą się i takie osoby, które nie mają ściśle określonych wymagań, a ich oczekiwania sprowadzają się do tego, by posiłki były smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane.

Dobra firma z dietą do biura lub do domu powinna to wszystko zapewniać. Tak jest w przypadku NFTY, która oferuje Ci 5 rodzajów jadłospisów: Classic, Less Gluten & Dairy Free, Veggy, Less Carb i Foodie. Co więcej, możesz dowolnie wybierać posiłki z poszczególnych diet czy liczbę dań w ciągu dnia. Możliwości jest mnóstwo, ale jedno zawsze jest pewne – dieta będzie skrojona specjalnie dla Ciebie, dopasowana do zapotrzebowania kalorycznego i do Twojego celu. No i wygodna, bo dostarczona prosto do domu.

Przeczytaj więcej o rodzajach diet w ofercie Nice To Fit You.

Twoja dieta do domu, Twoje wybory

Jak to możliwe, że w NTFY decydujesz się na jedną dietę ale jednocześnie wybierasz posiłki z różnych jadłospisów? Taką opcję dają Ci pakiety, które wybierasz po określeniu podstawowego rodzaju diety:

     • Basic – codziennie 15 różnych posiłków do wyboru z menu diet Classic, Less Gluten & Dairy Free oraz Veggy,

     • Plus – codziennie 20 różnych posiłków do wyboru z menu diet Classic, Less Gluten & Dairy Free, Less Carb oraz Veggy,

     • Super Plus – codziennie 25 różnych posiłków do wyboru z menu diet Classic, Less Gluten & Dairy Free, Less Carb, Veggy oraz Foodie.

Jak widzisz, wybór masz tak duży, że na pewno w Twoim menu znajdą się wyłącznie dania, które uwielbiasz. NTFY niczego Ci nie narzuca, tylko proponuje – a wszelkich zmian dokonasz za pośrednictwem Twojego panelu klienta.

Od tego, żeby pod Twoje drzwi trafiała torba NTFY, dzieli Cię tylko kilka kroków. Sprawdź sam i ciesz się możliwościami wyboru, jakie zyskujesz.