Nadchodzi nowy sezon oraz piękna pogoda, a do tego mamy coraz więcej możliwości, by spędzać czas w gronie naszych znajomych i bliskich. To idealny moment, by zmienić co w naszym wyglądzie! Co jednak zrobić, gdy nie każdy umie sobie z tym poradzić, nie zna się ani na zakupach, ani na modowych trendach? Wtedy dla mieszkańców Łomianek, Warszawy i okolic przychodzi Małgorzata Marszałek!

Małgorzata Marszałek to profesjonalna stylistka, która zatrudniona jest w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Każdy z klientów tego centrum handlowego może zapisać się na darmowe konsultacje z nią. W praktyce więc możemy uzyskać ogrom praktycznej wiedzy o tym, jak lepiej dobierać ubrania do nas samych. To umiejętność, która sprawi, że nawet ubrania mniej znanych marek sprawią, że będziemy wyglądać znacznie, znacznie lepiej!

Darmowe konsultacje ze stylistką zmieniają się, ze względu na sytuację związaną z koronawirusem. Obecnie zostały one skrócone z 2 godzin do jednej, jednak poprzedzana jest ona rozmową przez telefon, gdzie klient określa swoje oczekiwania względem takiego spotkania i konsultacji. To niezwykle ważny element! Stylistka będzie mogła nam właściwie pomóc tylko wtedy, gdy będziemy mogli powiedzieć jej, jak ma to zrobić. Ktoś może chcieć wyglądać lepiej na co dzień, ktoś chciałby ukryć jakieś elementy swojego wyglądu, ktoś chciałby wyglądać bardziej profesjonalnie na firmowych spotkaniach lub podczas kontaktów z klientami, z którymi tak dużo pracuje – to skrajnie różne potrzeby, dlatego przed spotkaniem dobrze zastanówmy się nad tym, czego oczekujemy.

Na spotkanie z Małgorzatą Marszałek możemy zapisać się pod tym adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Same konsultacje są bardzo wysoko oceniane przez odwiedzających Galerię, oczywiście są one przeznaczone nie tylko dla klientek, ale również dla klientów Galerii Łomianki. Jeżeli chcemy zmienić coś w naszym wyglądzie, to Gosia na pewno nam w tym pomoże. Więcej informacji o konsultacjach można znaleźć w linku powyżej.