Z porad stylistów, nazywanych również personal shopperami, korzysta coraz więcej Polaków, z naciskiem na mieszkańców największych miast w kraju. Czemu takie usługi stają się coraz popularniejsze, czemu warto z nich korzystać i ile mogą kosztować?

Z usług personal shopperów warto skorzystać wtedy, gdy chcemy zadbać o swój wygląd, z naciskiem na to, jak się ubieramy. Jeżeli więc nie wiemy, jak dobierać do siebie ubrania, co do nas pasuje, co jest modne, a co nie – takie usługi są idealne dla nas. Dodatkowo personal shopper może nam zaoferować całą metamorfozę naszej osoby, wspólne przeglądanie szafy czy przeprowadzenie analizy kolorystycznej, dzięki czemu dowiemy się, na ubrania o jakich kolorach powinniśmy się decydować.

Czy warto korzystać z usług stylistów?

Jak najbardziej. Są one idealnym wyborem dla osób, które chcą wyglądać lepiej, lecz nie potrafią same o to zadbać. Nic w tym dziwnego, że część osób może mieć z tym problem, nie każdy ma bowiem czas i możliwości śledzić wszystkie modowe nowinki.

Ile kosztują usługi personal shoppera?

Jeżeli interesuje Was ten temat, pewnie obawiacie się, że to usługi drogie. Tak faktycznie jest, jednak istnieje opcja zminimalizowania kosztów do.. zera! Wiele galerii handlowych oferuje bowiem swoim klientom możliwość odbywania zakupów z personal shopperami – płacimy jedynie za to, co kupimy, sama usługa jest natomiast zupełnie darmowa. Dzięki temu łatwo zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych. Galerią handlową, która zatrudnia personal shoppera, jest Galeria Łomianki.