Otóż firma Olimp Laboratories sp. Z o.o. jest to placówka, która datuje swoje powstanie w 1990 roku, a jej najważniejszą misją jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, witalności oraz zdrowia. Inspiracją do dalszego rozwoju oraz najważniejszymi narzędziami, którymi firma posługuje się w swoim działaniu są satysfakcja Klienta oraz przede wszystkim najwyższa jakość produktów.

Olimp Labs to firma, która zbudowała swoją markę w ciągu swoich 25 lat istnienia i stała się firmą o zasięgu europejskim, może się ona poszczycić wysoką pozycja na tak wymagających rynkach jak rynek skandynawski, francuski, niemiecki, szwajcarski czy tez austriacki. Oczywiście tak spektakularny sukces firma zawdzięcza ciągłemu rozwojowi własnej bazy naukowej z nowoczesnym zapleczem produkcyjno-laboratoryjnym. Przez cały czas prowadzona jest w firmie stała współpraca z największymi autorytetami, a także jednostkami naukowo-badawczymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Dodatkowo podjęto także działania inwestycyjne oraz merytoryczne w celu uzyskania przez firmę statutu zakładu farmaceutycznego, a także rozszerzenia produkcji o własne produkty lecznicze.

Jeżeli chodzi o oferowane przez Olimp Laboratories produkty to są one skierowane zarówno do osób, które dbają o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, którym zależy na tym, aby wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie.

Jak już wspomniałam główna misją firmy Olimp Laboratories jest zapewnienie swoim klientom witalności, mocy zdrowia oraz lepszego komfortu życia. Aby skutecznie realizować założenia swojej misji firma zajmuje się produkcją preparatów najwyższej jakości w oparciu o wyselekcjonowane surowce oraz najnowocześniejsze technologie.  Dodatkowo każde działanie firmy ma na celu zapewnienie Klientom pełnej satysfakcji z zakupu, ponieważ firma ciągle dąży do doskonałości w oparciu o prawne jak i etyczne zasady postępowania. Oprócz tego jest to firma, która dba o dobrą kondycję finansową, po to, aby zapewnić ciągły i dynamiczny rozwój firmy, stara się ona zapewnić swoim pracownikom bardzo dobre warunki zatrudnienia, aby umożliwić im stały rozwój dzięki czemu są oni zmotywowani do pracy oraz są dumni z sukcesów firmy. Firma bierze także czynny udział w życiu społecznym swojego regionu, troszczy się o środowisko naturalne w pełni przestrzegając przepisów o jego ochronie. Na koniec warto wspomnieć o tym, że wszyscy w firmie pracują z pasją oraz zaangażowaniem, po to, aby stać się zaufanym partnerem dla swoich Klientów.